OM DESIGN
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7298426

סל קניות

אסלות תלויות

צבע
מחיר
קטגוריות
לוגו אסלות תלויות

אסלות תלויות! האסלות המתקדמות שתורמות רבות מכמה וכמה בחינות, לכל בית נורמטיבי כמו גם לכל מקום ציבורי כפי שנפרט בהמשך. כל חדרי הבית נהנים כיום מעיצוב מוקפד וחדשני, מפונקציונליות ומפרקטיות ברמה גבוהה במיוחד. כך אנחנו מוצאים כיום את חדרי השירותים של היום שגם הם נהנים ממראה מוקפד וחדשני. 


כיום אנחנו יודעים כי בכל חדרי הבית מקפידים על עיצוב פונקציונלי לצד הקפדה על עיצוב מודרני ומינימלי. התוצאה יוצרת מראה בית נעים לעין, נקי ונוח לשימוש. כאשר אנחנו מדברים על חדרי השירותים, הבולט ביותר זוהי האסלה. האסלה של היום כבר לא נראית כמו האסלה הוותיקה שהייתה ממקובעת לרצפה. כי האסלה המודרנית נועדה להקל על האסתטיות של החדר כמו גם על האפשרות לנקות באופן יסודי ולשמור על הניקיון של החלל. האסלה התלויה מאפשרת את השליטה על ניקיון החדר ועל כל הרצפה שלה גם זו שמתחת לאסלה. בכל מקום אשר בו נעשה השימוש אסלה התלויה, נהנים מרמת ניקיון גבוהה יותר, מחלל נקי ומאוורר ללא ריחות לוואי שלא נפרדים מחדרי השירות העתיקים.

 • אסלה תלויה ETNA
  אסלה תלויה מעוצבת BOCCHI דגם ETNA מגיע עם מושב הדראולי...
  1,100
 • אסלה תלויה מרובעת דגם SCALA
  אסלה תלויה  מעוצבת BOCCHI דגם scala מגיע עם מושב...
  900
 • אסלה תלויה דגם TAORMINA
  אסלה תלויה מעוצבת BOCCHI דגם TAORMINA מגיע עם מושב...
  700

אסלה תלויה – הבחירה החכמה ביותר 

כאשר אתם מעצבים את הבית או כשאתם נכנסים לתהליך של שיפוצים, גם אם אתם לא רוצים לבזבז כסף מיותר וגם אם אתם הולכים אך ורק על המינימום ההכרחי, חשוב שתדעו כי האסלה התלויה כלל אינה נחשבת למותרות. גם אם הדבר ייקר לכם את עלויות השיפוץ, הדבר שווה כל מחיר. איכות החיים שלכם תשתפר בעקבות כך לאין ערוך. אין השוואה כלל וכלל בין האסלה המסורתית הרגילה לבין זו התלויה. כאשר אתם רוצים ליהנות מאסלה תלויה איכותית ומתאימה בדיוק לצרכים שלכם, פנו אלינו ואנחנו נתאים לכם את המוצר הטוב ביותר עבורכם. 

יתרונות אסתטיים 

אסלות תלויות מתאימות למגוון סגנונות עיצוב, החל מסגנון מודרני ועד לסגנון מינימליסטי, אורבני ואף יוקרתי. אין ספק שלאסלה תלויה יש יתרונות אסתטיים ופונקציונליים רבים, במיוחד למי שמעוניין לחדש את חדרי הרחצה בבית ולשמור על גישה נוחה וקלה לניקיון החדר, אך כאשר אתם רוכשים אסלה תלויה, יש עוד שתי נקודות שחשוב להתייחס אליהן. 

1. הנקודה הראשונה זו התקנת האסלה. התקנת אסלה תלויה מחייבת ידע וניסיון ולכן חשוב להזמין איש מקצוע מומחה, שידע לבצע את ההתקנה בצורה נכונה ובטוחה. התקנה נכונה ובטוחה לוקחת בחשבון את הגובה מהרצפה, את מספר הברגים שיש לקבע בקיר עליו האסלה תישען ואת החיבור למיכל ההדחה הסמוי. 

2. הנקודה השנייה היא מה עושים במצב בו יש תקלה באסלה וצריך להזמין שירות תיקונים. באסלה איכותית אשר הותקנה כמו שצריך לא אמורות להיות בעיות, אולם לפעמים יש גורמים לא צפויים היכולים להוביל לסתימה או לבעיה אחרת ובמקרה כזה הגישה למיכל ההדחה הסמוי היא מעט בעייתית ומצריכה במקרים מסוימים פירוק של אריחים. מלבד הגישה המורכבת התיקון מצריך לעתים שימוש בחלקי חילוף ואלו ייחודיים לכל דגם ובניגוד לאסלות רגילות, לרוב לא מדובר בחלקי חילוף סטנדרטיים שניתן להשיג בכל מקום, אלא בעיקר אצל היצרן. 

כדי למנוע ככל האפשר את הצורך בשירותי תיקונים, חשוב להשתמש באסלה בצורה ראויה ולא להשליך לתוכה פסולת וחומרים בלתי מתכלים כמו מגבונים או חיתולים, היכולים לגרום לסתימה בצנרת. ניקוי קבוע ותחזוקה שוטפת יאפשרו לכם ליהנות מהאסלה החדשה והמעוצבת למשך שנים רבות, ללא בעיות. 

המורכבות המיוחדת של התקנת האסלה והתיקונים, מובילה לכך ששני השירותים הללו נחשבים ליקרים יותר ביחס לאסלה רגילה, אולם היתרונות הרבים שיש לאסלות תלויות גוברים על החסרונות, במיוחד עבור אלו המעוניינים בעיצוב מודרני ומתקדם.