A
A
A
A
OM DESIGN - מוצרי אמבטיה
מוזמנים להתרשם ממוצרי אמבטיה בסניפים שלנו: הבאר 23, מושב בצרה או בדרך חיפה 16, קריית אתא
OM DESIGN - מוצרי אמבטיה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7298426

סל קניות

כיור אמבטיה אינטגרלי

כיורים לאמבטיה

לוגו כיורים לאמבטיה
כיור אמבטיה במגוון דגמים וצבעים

חברת OM Design מציעה לכם מבחר דגמים של כיורים לאמבטיה איכותיים, בסגנונות מגוונים ובאיכות גבוהה במיוחד. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון דוגמאות גדול של כיורים ומשטחים לאמבטיה, במגוון צבעים וסגנונות. חברת OM Design עוסקת בייבוא ובשיווק של כיורי אמבטיה ומוצרי אמבטיה כבר משנת 2004.

את הכיורים שאנו מייבאים לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בארץ מכיוון שאנו מייבאים בלעדית את מוצרי האמבטיה המובילים מאיטליה ומרחבי העולם המעוצבים ומיוצרים ע"י מיטב המותגים הגדולים. המעצבים שלנו נוסעים לערים הגדולות ולתערוכות המובילות ובוחרים עבורכם את הקולקציות היפות והייחודיות בכל שנה מחדש.


כיור אמבטיה מונח או לא?

כיור אמבטיה צריך להתאים לסגנון הכללי של חדר האמבטיה ולהשתלב באביזרים האחרים שבחדר, כמו האמבטיה ו / או המקלחון, ארון האמבטיה, שלרוב גם מחובר אל הכיור ועוד. אפשר להשיג כיור המחובר לארון או תלוי עצמאית. ישנם גם כיורי אמבטיה שעומדים בפני עצמם על גבי הרצפה. סגנון העיצוב של הכיור יכול להיות שקוע בשיש, או בולט מעליו לתוספת עיצוב. כיור אמבט מגיע בשלל צבעים, וגם ממספר סוגים של חומרים איכותיים. כאשר אתם מעצבים את חדר האמבטיה, אתם רק צריכים לבחור את הכיור שמתאים לכם מבין שלל האפשרויות. כיור אמבטיה כאמור, משמש אותנו בכל יום לעשרות מטרות שונות. מלבד הפונקציונאליות הגבוהה שלו, הכיור לאמבטיה מהווה חלק בלתי נפרד מן העיצוב של חדר האמבטיה. מגוון העיצובים המודרניים לכיורים מאפשר לנו הצרכנים אפשרוריות בחירה מרובות. לצרכים פרקטיים, די בכיור איכותי בסיסי, שמתנקז היטב ומורכב עם ברז איכותי. אך במרבית המקרים, אנו מחפשים יותר מכך. כל מי שמשקיע ולו מעט בעיצוב חדר האמבטיה, רוצה לדאוג לעצמו גם לכיור שהוא לא רק חזק ואיכותי, אלא גם יפה ומעוצב.

כיורים לאמבטיה מזכוכית

OM Design מייבאת כיורים מזכוכית, כולם באיכות גבוהה במיוחד, מיצרנים מובחרים ברחבי אירופה, כדי לתת לכם את הטוב ביותר. מעוניניים בקנייה של  כיור לאמבטיה חדש באיכות גבוהה? בואו ליהנות מן המבחר והאיכות של חברת OM Design! מגוון כיורים מבית המותג BOCCHI ושלל כיורים מעוצבים נוספים ממתינים לכם בקטלוג העודפים. כיור אמבטיה הוא אחד המוצרים השימושיים ביותר בחדר האמבטיה. הכיור הוא כלי באמבטיה בו אנו שוטפים ידיים, מצחצחים שיניים, מנקים ומשתמשים לעשרות שימושים נוספים. לכן חשוב לדאוג שבבית יהיה כיור איכותי אשר ישמש אותנו היטב. 

כיורים לאמבטיה מקוריאן

כיור עומד מעוצב

קוריאן הוא חומר סינטטי עם שילוב של חומרים נוספים. הוא חומר אטום וגמיש באותו זמן ולכן נוח מאוד לשימוש בייצור של כלים סניטרים כגון כיורים לאמבטיה ואביזרי אמבטיה כמו ספסל אמבטיה מקוריאן, אגנית, ומתלה אמבטיה. קוריאן הוא פטנט של החברה האמריקאית דו פונט. הקוריאן הוא חומר מעולה ואיכותי ביותר, הכי יקר בשוק ובשימוש של בתי חולים, מלונות, בשל העמידות הנפלאה שלו, מתאים להמון שימושים. היבואנית הבלעדית של הקוריאן מחברת דו פונט היא ניגא. באתר תוכלו למצוא קוריאן של דו פונט ושל חברות אחרות. המרקם של הקוריאן הוא חלק ונעים ואפשר למצוא כיורים לאמבטיה מקוריאן במבחר עצום של צבעים, הכיור יראה אחיד בצבע שלו לכל עומקו.

כיור אמבטיה אינטגרלי

אינטגרלי זה למעשה כיור אמבטיה שהוא חלק מהמשטח של הכיור, כיור זה הוא ההפך מכיור מונח, זה למעשה הכיור הסטנדרטי והקלאסי שאותו אנו מכירים. אם אתם מעדיפים את הסגנון הקלאסי הכנסו לעיורי אמבטיה אינטגרליים, שם תוכלו למצוא מגוון ענק של כיורי משטח אינטגרלי. אם אתם מתעקשים על הסגנון הזה, יש אפשרות לצאת קצת מחוץ לקופסה ולחשוב על כיור אינטגרלי לאמבטיה מזכוכית, נשארים עם העיצוב הקיים אך משניפ את החומר גלם. 

מחפשים ארון אמבטיה שיתאים לכיור שבחרתם?

כיור אמבטיה מונח מקוריאן 

כיורים מונחים מחומר הגלם קוריאן יהיו כיורי אמבטיה איכותיים מכיוון שהקוריאן הוא חומר מאוד עמיד ומוצק מה שמקנה לו מראה עם מרקם אחיד. הקוריאן הוא חומר מגוון מבחינת הצבעים שלו, הוא מציע מגוון של סך הכל 100 צבעים, כל שאתם יכולים להתפרע בבחירה של כיור האמבטיה שלכם וחדר האמבטיה שלכם ולנסות לעצב את האמבטיה בצורה לא קובנציונלית אם רק תרצו. רכישה של כיור אמבטיה מקוריאן היא בחירה נכונה גם בגלל שהקוריאן הוא חומר שמאוד קל לתקן, אם יש שבר או סדק המצב ניתן לריטוש עד שהוא חוזר למראה הראשוני שלו. כיור מונח מקוריאן לאמבטיה זאת בחירה אסתטית אבל איכותית באותו הזמן.